fbpx

Licencja na drona umożliwia wykonywanie komercyjnych lotów bezzałogowymi stadkami powietrznymi. Zrób szkolenie UAVO VLOS lub BVLOS i zacznij zarabiać na lataniu dronem.

Kompleksowe szkolenia teoretyczne i praktyczne UAVO

Przeprowadzamy kompleksowe szkolenia teoretyczne i praktyczne, pozwalające na uzyskanie uprawnień do operowania wszystkimi rodzajami bezzałogowych statków powietrznych w zasięgu wzroku operatora (VLOS) oraz poza zasięgiem wzroku (BVLOS). Szkolenia skołatają się z części teoretycznej, praktyki naziemnej oraz lotów indywidualnych z instruktorem. Wszyscy nasi kursanci otrzymują materiały szkoleniowe, nieograniczony czasowo dostęp do platformy e-learningowej, możliwość szkolenie na symulatorach, udostępnienie sprzętu na kurs i egzamin, bufet kawowy. Kompleksowy kurs na drony VLOS lub BVLOS przeprowadzamy zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Zajęcia w naszym ośrodku prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze. Szkolenia zakończone są Egzaminem, prowadzącym do uzyskania ŚWIADECTWA KWALIFIKACJI i otrzymania „prawa jazdy na drona”.

Indywidualne kursy na drony

W celu świadczenia jak najwyższej jakości szkoleń, zajęcia praktyczne prowadzone są indywidualnie dla każdego kursanta. Dlatego 100% czasu instruktora przeznaczone jest wyłącznie dla Ciebie! Jesteśmy także bardzo elastyczni jeśli chodzi o ustalanie grafiku terminów szkoleń UAVO. Jeżeli chciałbyś zrobić licencję na drona, a nie dysponujesz dużą ilością wolnego czasu, możesz umówić się na indywidualne godziny, dostosowane do Twoich zajęć i godzin pracy. Zakres szkolenia teoretycznego UAVO składa się z elementów prawa lotniczego, zasad wykonywania lotów, bezpieczeństwa wykonywania lotów oraz budowy i obsługi drona. Szkolenie praktyczne zawiera przygotowanie do lotu.

Zrób licencje na drony i zarabiaj, latając bezzałogowymi statkami powietrznymi. Dostępne szkolenia UAVO:

Najbliższe szkolenia dronowe

Shopping Cart