fbpx

KFS 2024 – DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ DO 100%


Jak uzyskać dofinansowanie w ramach KFS w 5 prostych krokach? 

1) Uzupełnij formularz zgłoszeniowy (zielony baner na górze strony).

2) Po wypełnieniu zgłoszenia, My z naszej strony sprawdzimy Twoje możliwości dofinansowania, przygotujemy ofertę i przypilnujemy wszystkich terminów za Ciebie!

3) Po ogłoszeniu naboru wniosków, złóż przygotowaną dokumentację w najszybszym możliwym terminie wyznaczonym przez przypisany do Ciebie Powiatowy Urząd Pracy.

4) Odczekaj do 30dni na decyzję Urzędu, a nastepnie podpisz umowę na finansowanie kształcenia.

5) Zrealizuj szkolenie

Termin i miejsce realizacji szkolenia, zostaną ustalone z Tobą indywidualnie! W przypadku zgłoszeń grupowych na min 5 osób, istnieje możliwość realizacji kursu zamkniętego!


UWAGA!!!
PIERWSZY NABÓR JUŻ W STYCZNIU. DATA REKRUTACJI W KAŻDYM POWIECIE JEST INNA. 
KWOTY DOFINANSOWANIA W ZALEŻNOŚCI OD POWIATU MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ.
OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ, A LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czym jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy?

KFS – są to środki z Funduszu Pracy, przeznaczone na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, zatrudniających min. jedną osobę na umowie o pracę.

Jakie są limity na kosztów na pracownika?

Limit środków na pracownika jest różny w zależności od lokalizacji rejestracji firmy. Limity w części przypadków sięgają nawet 19 000,00 PLN!

W jakim % moje szkolenie może być dofinansowane i od czego to zależy?

Procent dofinansowania zależy głównie od wielkości przedsiębiorstwa. Micro firmy (do 10 pracowników) mogą liczyć na całkowite pokrycie kosztów pakietów szkoleń, a wszystkie inne przedsiębiorstwa aż do 80%.

Czy za całą obsługę do czasu czasu uzyskania dofinansowania muszę coś zapłacić?

Nie. Zarówno samo złożenie wniosku do PUP jak i przygotowanie dokumentacji ofertowej jest bezpłatne. W przypadku realizacji szkolenia dofinansowanego w 100%, możecie Państwo uzyskać uprawnienia oraz wiedzę zupełnie za darmo.

Czy szkolenie będzie profilowane pod moją branżę?

Oczywiście! Wszystkie realizowane przez Nas szkolenia, dostosowywane są do charakteru wykonywanej działalności. Część szkolenia specjalistycznego może być dodatkowo przeprowadzona na konkretnym, wskazanym przez kursantów przykładzie np. lokalizacji obecnych prac czy obiekcie.

 
POSIADAMY DOŚWIADCZENIE, WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI, JAK ORGANIZOWAĆ SZKOLENIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. NASZE DZIAŁANIA WYRÓŻNIA PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIA I ELASTYCZNOŚĆ. POŁĄCZENIE WIEDZY TEORETYCZNEJ Z PRAKTYCZNĄ NASZYCH INSTRUKTORÓW I WYKŁADOWCÓW, GWARANTUJE, ŻE UCZESTNICTWO
W NASZYCH SZKOLENIACH SPEŁNI PAŃSTWA POTRZEBY I WYMAGANIA!

Shopping Cart