fbpx
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na rynku szkoleniowym. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowań, jak również w realizacji projektów finansowanych z Funduszy Unii Europejskiej. Nasz zespół składa z praktyków, którzy swoje doświadczenie potrafią przekazać również w tematach teoretycznych. 
 
Oferta EDURISE jest stale poszerzana, w celu dopasowania jej do zapotrzebowania i oczekiwań ze strony rynku.
 
Kreuj wiedzę razem z nami!
Zapraszamy do współpracy.

 

 
DSC_6051
mgr inż. Nina MATELA
Założyciel Ośrodka Szkolenia EDURISE

Poznajmy się

Pomagam innym w odnajdywaniu nowych dróg zawodowych. Prowadzę szkolenia, tworzę kursy i doradzam. Przekonuję wszystkich, że praca i satysfakcja mogą, a nawet powinny iść w parze. Dzielę się tym co wiem i ciągle poszerzam swoje horyzonty.

Począwszy od studiów inżynierskich na Politechnice Śląskiej i związanymi z tym kursami m.in. Lean Management, aż po dziś dzień, mój czas wypełnia głównie dzielenie się wiedzą. Okres pracy zawodowej w sektorach bankowości, turystki oraz obronności kraju, pozwolił mi nabyć szereg umiejętności szkoleniowych (szkolenie kadry pracowniczej), interpersonalnych (rozwiązywanie spraw nierozwiązywalnych) i praktycznych (zamówienia publiczne w sektorze zbrojeniowym). Ostatnie lata to głównie realizacja projektów związanych z nowymi technologiami. Prowadzenie kursów obsługi dronów i możliwości jakie dają te systemy począwszy od  filmowania i fotografii, aż po budownictwo i geodezje.

Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego EDURISE który tworzę, jest miejscem pełnym energii i pasji. Zawsze otwarty dla głodnych wiedzy i nigdy nie pozostawiający ich bez odpowiedzi.

mgr Michał MATELA
Instruktor

Pasjonat bezzałogowych statków powietrznych i nowych technologii. Instruktor dronowy z wieloletnim stażem, zarówno w szkoleniu nowych pilotów jak i przyszłych instruktorów. Realizował szkolenia m.in. dla Policji, Straży Pożarnej, PKN ORLEN, PZU, GDDKiA czy Kancelarii Prezydenta RP. Doświadczenie dronowe zdobywał podczas realizacji wielu projektów geodezyjnych, energetycznych oraz smogowych. Doradza i konsultuje wdrażanie BSP w firmach.

Shopping Cart