fbpx

PROJEKTY UNIJNE

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI UNIJNEJ ORAZ STWORZENIE I ROZLICZENIE PROJEKTU

Aby ubiegać się o dotację, koniecznym jest dobrze przygotowany wniosek o dofinansowanie unijne. Aby taki był efektywny, dokładamy wszelkich starań, aby zmaksymalizować szanse na uzyskanie dofinansowania.

Przed rozpoczęciem pracy, dokonujemy kompleksowej analizy w tym zidentyfikowanie potrzeb i oczekiwań potencjalnego beneficjenta. Podchodząc indywidualnie do każdego tematu, mamy największe szanse na uzyskanie dofinansowania z UE. W momencie, gdy uzyskanie dofinansowania odniesie wynik pozytywny, kolejnym krokiem jest jego obsługa.

W trosce o kompleksową usługę na najwyższym poziomie, kolejnym etapem realizowanym z naszej strony jest realizacja projektu i prawidłowe rozliczenie środków unijnych.

Efektem czego, zajmujemy się zarządzaniem projektem od momentu kompletacji i składania dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy o dofinansowanie , kończąc na otrzymania ostatniej płatności w projekcie.

Posiadamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, w organizowaniu szkoleń na najwyższym poziomie. Nasze działania wyróżnia profesjonalizm i elastyczność. Połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną gwarantuje, że uczestnictwo w naszych szkoleniach spełni Państwa potrzeby i wymagania.

Shopping Cart