fbpx

DOFINANSOWANIE DO 100% DLA BRANŻY GEODEZYJNEJ

ZYSKAJ DOFINANSOWANIE DO PAKIETU SZKOLENIOWEGO, NAWET DO 100% 

ZREALIZUJ SZKOLENIE O WARTOŚCI 7OOOZŁ ZE ZNIŻKĄ DO 0ZŁ !!

UWAGA!
PIERWSZY NABÓR JUŻ W STYCZNIU. DATA REKRUTACJI W KAŻDYM POWIECIE JEST INNA. 
KWOTY DOFINANSOWANIA W ZALEŻNOŚCI OD POWIATU MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ, ZASADNICZO KSZTAŁTUJĄ SIĘ OD 3-15 TYS ZŁ NA OSOBĘ.
OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ, A LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!
 

Przedstawiamy Państwu pierwszy w Polsce ekspercki pakiet szkoleniowy skierowany wyłącznie dla wykonawców branży geodezyjnej. Połączyliśmy dla Państwa najnowsze i najciekawsze tematy na 2021 rok w tym:

 • ostatnią nowelizację prawa geodezyjnego i kartograficznego, ze szczególnym uwzględnienie nowych standardów technicznych wykonywania prac geodezyjnych, opracowywania i przekazywania wyników tych prac wraz z uzupełnieniem w postaci wybranych aspektów nowelizacji prawa budowlanego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym 
 • możliwość zdobycia nowych unijnych uprawień dronowych, niezbędnych do wykonywania lotów szczególnych (w tym m.in. do celów geodezyjnych) zgodnych z nowym rozporządzeniem Agencji Unii Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA)
 • fotogrametrię niskiego pułapu, w tym wykonywanie pomiarów za pomocą drona, planowanie misji fotogrametrycznej przy wykorzystaniu bezzałogowych statków powietrznych, realizacja misji BSP, omówienie aktualnego oprogramowania w tym Pix4D Mapper, Agisoft Metashape, Bentlay Microstation)
 • AutoCAD – jeden z najpopularniejszych programów służących do cyfrowej obróbki projektów technicznych, 2d i 3d.. Program ten, daje ogromne możliwości oraz  w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza prace projektowe. Znajdzie swoje zastosowanie w każdej branży, od architektury, po budownictwo czy geodezję.

Wykonuj pomiary i analizy jeszcze sprawniej.

Całość trwa ok. 8 dni i może być zrealizowana:

 • ciągiem
 • rozłożona np. na 8 tygodni (np. w każdy piątek)
 • rozłożone na cztery weekendy
Termin i miejsce realizacji szkolenia, ustalany jest po utworzeniu grupy. W przypadku zgłoszeń grupowych na min 6 osób, istnieje możliwość realizacji kursu zamkniętego w dogodnym dla zamawiającego terminie i lokalizacji.
Ze względu na panującą sytuacje epidemiologiczną w kraju, istnieje możliwość poprowadzenia części zajęć teoretycznych w formie zdalnej (online w trybie „na żywo”) 

W ramach wszystkich zajęć przewidziano panel dyskusyjny z możliwością zadawania pytań ekspertom, przerwy kawowe oraz przerwę obiadową.
 
Koszt pakietu brutto : 7000zł
z dofinansowaniem 100% cena szkolenia to 0zł !!
z dofinansowaniem 80% , koszt to 1400zl.
 
 • Prawo geodezyjne – 650 zł brutto
 • Analiza umów w aspekcie minimalizacji ryzyka prawnego – 1490zł brutto
 • Drony (uprawnienia STS-05) – 1990 zł brutto
 • Fotogrametria niskiego pułapu – 990 zł brutto
 • dodatkowa część praktyczna: 890 zł brutto
 • AutoCAD – 990 zł brutto
*w sytuacji, gdy kwota dofinansowania danego powiatu na osobę jest niższa niż cena całego pakietu szkoleniowego, istnieje możliwość okrojenia go o konkretne moduły. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego – kontakt@edurise.pl
 
ZREALIZUJ SZKOLENIE Z DOFINANSOWANIEM DO 100% W PRZYPADKU MIKRO-PRZEDSIĘBIORCÓW LUB 80% W PRZYPADKU MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM.
ZGŁOŚ SIĘ DO NAS I ZAPYTAJ O PROCEDURĘ UZYSKANIA DOFINANSOWANIA NA INTERESUJĄCE CIĘ SZKOLENIE.
 
KOMPLEKSOWY PAKIET SZKOLENIOWY OBEJMUJE:
 
PRAWO GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE – NOWELIZACJA
 
Na szkoleniu Nasz ekspert omówi dla Państwa najnowsze zmiany przepisach w tym m.in. w prawie geodezyjnym i kartograficznym, w nowym rozporządzeniu w sprawie standardów technicznych, a także przedstawi powiązane z tematyką zmiany w nowelizacji prawa budowlanego i ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Esencja wiedzy w pigułce. Porównanie regulacji ustawy w nowym i ubiegłym kształcie, nowe zasady, nowe terminy, likwidacje licencji, nowe ograniczenia, ale i nowe możliwości. Nowelizacja prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym zobliguje samorządy do tworzenia cyfrowych danych niezbędnych do planowania i zarządzania gruntami.
 
Zmiany nakładają na samorządy obowiązek tworzenia cyfrowych danych wektorowych napotrzeby planowania przestrzennego oraz ich
publikację w ogólnodostępnych zbiorach. Ogólnodostępne dane to wielkie ułatwienie dla geodetów, inwestorów oraz zwykłych Kowalskich zainteresowanych kupnem gruntów. Zmiany w prawie ułatwią i przyspieszą realizację inwestycji.
 
Całość szkolenia odbędzie się w formie stacjonarnej, co umożliwi lepszą interakcję z ekspertem i możliwość zadawania pytań „na żywo”.
Kurs trwa 8 godzin i ma charakter wykładu
z panelem dyskusyjnym.
 
DRONY
 
2021 rok to dla branży dronowej duży skok. Dzięki nowym zapisom rozporządzenia unijnego, piloci dronów mają jeszcze więcej możliwości. Nowe rozporządzenie to również nowe zasady licencjonowania personelu. Dzięki Naszemu szkoleniu zdobędziecie Państwo nowe unijne uprawnienia wymagane przy realizacji szeregu lotów w nowo powstałej kategorii szczególnej. Uprawnienia do realizacji lotów w scenariuszu STS-05 (stary UAVO BVLOS).
 
Kurs trwa 3 dni i jest połączeniem teorii stacjonarnej, szkolenia online oraz praktyki w locie (w terenie otwartym). Całość na sprzęcie ośrodka szkoleniowego
 
ANALIZA UMÓW W ASPEKCIE MINIMALIZACJI RYZYKA PRAWNEGO
 
W przepisach prawa co roku dokonywane są liczne zmiany. Osoby, których praca związana jest z ich znajomością, nigdy nie mogą spocząć na laurach, zawsze muszą się dokształcać, by pozostać na bieżąco z aktualnymi ustawami i zmianami w przepisach prawa. Warto więc edukować się podczas profesjonalnych szkoleń prawnych, z których kursant wychodzi bogatszy o ogromną ilość informacji, przedstawionych w sposób profesjonalny, zrozumiały i zapadający w pamięć.
 
Całość szkolenia odbędzie się w formie stacjonarnej, co umożliwi lepszą interakcję z ekspertem i możliwość zadawania pytań „na żywo”.
 
Kurs trwa 16 godzin i ma charakter wykładu, wraz z warsztatami oraz panelem dyskusyjnym
 
FOTOGRAMETRIA NISKIEGO PUŁAPU
 
Szkolenie „Fotogrametria niskiego pułapu – pomiary za pomocą drona” to kurs dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zastosowania dronów w pozyskiwaniu wysokiej jakości ortofotomap oraz modelowania 3D. Tematyka bardzo rozwojowa w wielu branżach w tym m.in. geodezji czy budownictwie. Dzięki bardzo szczegółowym materiałom pozyskanym z pokładu bezzałogowego statku powietrznego, jesteśmy w stanie utworzyć bardzo dobre jakościowo chmury punktów, modele 3D czy NMT. Połączenie rozwiązań dronowych z modułami RTK oraz PPK daje dodatkowo bardzo dobre wyniki i nawet centymetrowe dokładności.
 
Szkolenie „Fotogrametria niskiego pułapu – pomiary za pomocą drona” jest szkoleniem stacjonarnym „komputerowym”, realizowanym na dedykowanym oprogramowaniu (m.in. Pix4D Mapper). Dodatkowo macie Państwo możliwość poszerzenia swojego szkolenia o część praktyczną na której Nasz instruktor pokaże
i wyjaśni jak najbardziej optymalnie planować i realizować loty.
 
Kurs w części komputerowej trwa 8 godzin, natomiast dodatkowa część praktyczna trwa 6 godzin, a termin jej realizacji jest uzależniony od warunków meteorologicznych.
 
AutoCAD
 
AutoCAD jest jednym z najpopularniejszych programów służących do komputerowego opracowywania projektów technicznych zarówno płaskich, jak i przestrzennych. Program ten, daje duże możliwości oraz istotnie ułatwia i przyspiesza prace projektowe, co ma zdecydowanie pozytywny  wpływ na ciągle rosnące wymagania odnośnie jakości i terminowości.
 
Kurs przygotowuje do profesjonalnego wykorzystania możliwości programu. Po ukończonym szkoleniu, kursant nabywa umiejętności swobodnego poruszania się w przestrzeni 3D, potrafi  tworzyć obiekty bryłowe jak np. budynki, oraz wie jak dokonać aranżacji przestrzennej. Wykorzystanie programu jest bardzo szerokie, przez co znajdzie swoje zastosowanie w każdej branży, od architektury, po budownictwo czy geodezję.
 
Kurs trwa 2 dni i   ma   charakter   wykładu, wraz z warsztatami oraz panelem dyskusyjnym. Zajęcia prowadzone są na komputerach. Istnieje możliwość   realizacji   kursu w formie zdalnej,  w relacji” na żywo”.
 
Kurs trwa 6 godzin i ma charakter wykładu z panelem dyskusyjnym.
 
POSIADAMY DOŚWIADCZENIE, WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI, JAK ORGANIZOWAĆ SZKOLENIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. NASZE DZIAŁANIA WYRÓŻNIA PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIA I ELASTYCZNOŚĆ. POŁĄCZENIE WIEDZY TEORETYCZNEJ Z PRAKTYCZNĄ NASZYCH INSTRUKTORÓW I WYKŁADOWCÓW, GWARANTUJE, ŻE UCZESTNICTWO
W NASZYCH SZKOLENIACH SPEŁNI PAŃSTWA POTRZEBY I WYMAGANIA.
 
 UWAGA, PRZYPOMINAMY!
PIERWSZY NABÓR JUŻ W STYCZNIU. DATA REKRUTACJI W KAŻDYM POWIECIE JEST INNA. 
KWOTY DOFINANSOWANIA W ZALEŻNOŚCI OD POWIATU MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ, ZASADNICZO KSZTAŁTUJĄ SIĘ OD 3-15 TYS NA OSOBĘ.
OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ, A LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!
 

Jesteś zainteresowany?

Wejdź na stronę www.edurise.pl/dotacje i uzupełnij formularz zgłoszeniowy,
My bezpłatnie zweryfikujemy Twoje możliwości uzyskania dofinansowania i przedstawimy Ci wszystkie możliwości.

 
PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO
KONTAKT@EDURISE.PL

 

Shopping Cart